• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Цреша цвет“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Цреша цвет“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, црна рамка

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Цреша цвета“ уметност од Кора Ниле, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани својства

Најдобри предлози