• Ново
Трговска марка ликовна уметност кршење на мандала платно уметност од Кети Г. Аренс, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност кршење на мандала платно уметност од Кети Г. Аренс, златна украсна рамка

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „дробење мандала“ платно уметност од Кети Г. Аренс, злато украсена рамка : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани својства

Најдобри предлози