• Ново
Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prinks 'Gilded Diamonds' парфеми - злато, бело

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prinks 'Gilded Diamonds' парфеми - злато, бело

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Парфеми на „Авенија Авенија Авенија Авенија“ и „Glam Wall Art Canvas“, „Позлатени дијаманти“ - злато, бело изработено глам уметничко дело од вистински уметници позлатени дијаманти, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за парфеми за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози