• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани црни, вклопуваат 2017 година- Форд Фузија

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани црни, вклопуваат 2017 година- Форд Фузија

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 55мм, 5 двокреветни зборувани, 5 шема на завртки од 108мм, сите насликани црни. Тоа одговара на вашата Форд Фузија 2017-2020 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани црни, одговара 2017-2020 Форд Фузија 18 x 8, 55мм офсет, 5 двојни зборувани, 5 лагли 108мм шема на завртки, сите насликани црни, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози