• Ново
Единствени поволни цени за женски точки печати руфла со кратки ракави за кратки ракави, кошула за блуза

Единствени поволни цени за женски точки печати руфла со кратки ракави за кратки ракави, кошула за блуза

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Оваа блуза со кратки ракави е ново преземање на испрекината печатење со дизајн инспириран од апстрактно. Повеќегодишно шармантни точки додаваат на мек ткаен врв што го засладува секој изглед во стил на трепет пред ракави. Направено е од лесна, лебдечка ткаенина со разоткриена детали на деколте за нежно обликување и има копче за копче за уредна силуета. Балансирајте го опуштеното вклопување со запалени здолништа и сандали за изглед. Повод : Обично носење, датум, дом, одмор, училиште, канцелариска работа, забава, плажа, итн. Ве молиме проверете ги нашите информации за мерење пред да поставите нарачка. Големина на телото на моделот : Висина : 5'9 ", Градите : 31 1/8 инчи, половината : 25 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 инчи, тежина : 126 6/8 фунти, моделот е Носење на меѓународна големина на Xs.meerument (во инчи) градите Girth Girth ширина на рамото - 35 7/8 33 7/8 13 1/2 S - 37 3/4 - - 35 7/8 14м 39 3 /4 37 3/4 14 1/2 L - 42 7/8 41 - 15 1/8xl 46 1/8 - - 44 1/8 15 3/42 XL 48 3/8 46 1/2 16 1/23xl - - 50 3/4 48 7/8 - - 17 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени договори за женски точки печати рафли кратки ракави копче за блузи 100% полиестер. Увезено. Напред. Машинско миење ладно со слични бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски врвен врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски врвен врв

Слоевите ракави на рафли додаваат допир на елеганција и удобност на време и врвот на Тру...

DEN 191.68
Време и време на женски очен на очите
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време на женски очен на очите

Врвот на женските очила Time & Tru е плетена и ткаена ткаенина измешана, телото е плетено дрес на слабината, �

DEN 3.00
Време и време женски вафл Хенли Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски вафл Хенли Топ

Чувствувајте се пријатно во ладно време во времето и Tru Women's Waffle Henley Top Inенски ракави за мафини го позајму

DEN 0.33
Време и време на женски женски врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време на женски женски врвот

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

DEN 1.00