• Ново
Време и време на женски женски врвот

Време и време на женски женски врвот

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност што можете лесно да се облечете или надолу. Парот под блејзер за работа и облечете ги вашите омилени фармерки со темно миење кога се упативте кон викендот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. опремена. Turtleneck. 55% памук/37% модал/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Turtleneck врвот за жените од време и Tru.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Topенска газа поп -врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Topенска газа поп -врвот

Удобно како мета, но исто толку стилски како блуза, овој разноврсен женски газа од врвот од време и TRU е с�

DEN 319.84