• Ново
Уникатни поволни цени, женски V врат, без ракави, врзана вратоврска, врзана половината на половината

Уникатни поволни цени, женски V врат, без ракави, врзана вратоврска, врзана половината на половината

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Мешавината на класичен без ракави е чувство на ветровито лето. Лесна, мека и дише ткаенина за да ве одржи пријатно. Асиметрични полите, облечете со слаби фармерки за полиран изглед на недела. 100% полиестер. Скриен патент од десно. V вратот. Шарени. Врзана половината. Врвовите на жените. Моделот носи XS (висина : 5'67 “, градите : 33 инчи, половината : 25 1/5 инчи, колк : 36 1/5 инчи, тежина : 120 фунти). -Најдобро гарнир на половината - Вкупна должина (назад) XS - 33 7/8 - 27 1/ 8 - 23 2/8s - 35 7/8 - 29 1 /8 - 23 7/8m 37 6/8 - 31 1 /8 - 24 3/8 L - 41 - - 34 2/8 - 25 2/8 XL - 44 1/8 - 37 3/8 - 26.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време на женски женски врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време на женски женски врвот

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

DEN 1.00
Време и време женски вафл Хенли Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски вафл Хенли Топ

Чувствувајте се пријатно во ладно време во времето и Tru Women's Waffle Henley Top Inенски ракави за мафини го позајму

DEN 0.33
Маица за жени од пресврт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица за жени од пресврт

Дајте му на вашата гардероба инстант пресврт со ова време и Tru Twist Front Tee Со својата мека и лесна ткаенина,

DEN 0.67