• Ново
Уникатни поволни цени за половината на половината за само-вратоврски со долги ракави

Уникатни поволни цени за половината на половината за само-вратоврски со долги ракави

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Semенски само-вратен половината на половината со долги ракави Полу чиста пилум со кожни панталони и сандали со потпетици за надополнување. Овој peplum има контра контраст и лента за само-вратоврска што ја затегнува половината. Проширете ја вечерната гардероба со овој врв на чипка. Станете на трендот на чипка со овој врв на ракав 3/4. 70% памук 30% најлон. Тркалезен врат. Гледа низ. Би-боја. Трим во боја на контраст. Нелиран. Полу чист материјал. Повод : Запознавање, забава, шопинг, работа, собирање, итн. Topенски врвови. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина S (висина : 5'6 ", Градите : 35 3/8 инчи, половината : 26 инчи, колк : 39 3/8 инчи, тежина : 133 bs). Графикон за големина на тело (во инчи) големина- - Grath на градите Повик на половината хип-позлата - Ширина на рамото (САД 2) - 33 25 - 35 1/2 - 14 3/4 S (САД 6) - 35 27 - 37 1/2 - 15 1/4 M (САД 10) 37 29 - 39 1/2 - 15 3/4 L (нас 14) - 40 32 - 42 1/2 - 16 3/8xl (САД 18) - 43 - 35- - 45 1/2 - 17.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време на женски женски врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време на женски женски врвот

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

DEN 1.00