• Ново
Титаниум жлебна црна IP-позлатена четка и полирана лента

Титаниум жлебна црна IP-позлатена четка и полирана лента

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Изработено од титаниум со црна IP-позлатена, овој зачудувачки свадбен бенд нуди класа и карактер на вашиот стил. Оваа лента со широк 8мм има две истакнати завршени ленти за четкани за елегантен изглед. Достапно е во големината на прстот 8.5.Метална тежина : 4,13 Грамсјел Вид : Стил на модаринг : Grooved Bandjewelry Finish : Brushed Gender : Unisexmetal : Titaniummetal Color : Greyplating : Black IP-позлатена ширина : 8mmring Големина : 8,5

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mens Tantalum Notch Model Grooved Band Band
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mens Tantalum Notch Model Grooved Band Band

Незгодниот прстен за мажи со сребрена тон никогаш не излегува од стил, но оставете го да се истакне кога

DEN 1248.00