• Ново
1. Carat T.G.W. CZ и Diamond Accent 18kt Gold-позлатен невестински сет

1. Carat T.G.W. CZ и Diamond Accent 18kt Gold-позлатен невестински сет

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој 1.2 Carat T.G.W. Accent Diamond Bridal Set ќе направи убав додаток на тој посебен ден. Се одликува со кубен цирконија камен поставен во центарот на ангажманот прстен на овој сет од злато од 18 кг, опкружен со акнти на вистински дијаманти од двете страни и повеќе акценти на свадбениот опсег. Овие детали го прават овој исклучителен поставен софистициран избор. Каменот со маркиза се става во поставка од шест постери на овој сет на невестински CZ за да му овозможи да се истакне. 1.2 Carat T.G.W. CZ и Diamond Accent 18kt Gold-обложен невестински сет : 18 KT злато-позлатена. 1.2 Carat T.G.W. Поставете. Кубна цирконија со дијамантски акценти.

Декларирани својства

Најдобри предлози