• Ново
Паткин Менс Камо Камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Паткин Менс Камо Камо не'рѓосувачки челик свадбен бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Совршен прстен за секоја пригода, вметнувачот на машката камо -свадбена бенд на Моси Дакблинд ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата. Најдобро од сè, затоа што е изработено од не'рѓосувачки челик е тешко, така што никогаш нема да 'рѓа или оцрнува. Исто така, тој е многу отпорен на изгребан или забиен и е хипоалергичен. Овој свадбен бенд од не'рѓосувачки челик има високо полиран сјај и е исто така ергономски дизајниран. Mossy Oak Duckblind Машки Камо Камо 7мм од не'рѓосувачки челик свадбена лента со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секој повремена даб маскирна инлеј ви дозволува да се мешате со природата и да се истакнувате во свадбената свадба на предолнини, за да се одржи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mens Tantalum Notch Model Grooved Band Band
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mens Tantalum Notch Model Grooved Band Band

Незгодниот прстен за мажи со сребрена тон никогаш не излегува од стил, но оставете го да се истакне кога

DEN 1248.00
Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Bridal Set
  • Ново
Мислење на купувачите:

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Bridal Set

На денот кога ќе ја побарате раката, изненадете ја со овој современ стил Овој прстен се одликува со дија�

DEN 5439.84