• Ново
Студии за гроздобер студија разновидна флора ботаничко и цветно сликарство злато пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

Студии за гроздобер студија разновидна флора ботаничко и цветно сликарство злато пловиј врамен уметнички печатен

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : цвет, растение, цветни, орхидеи, ливчиња, природа, гроздобер. Дизајн од Лил.

Декларирани својства

Најдобри предлози