• Ново
Стерлинг сребрен плоштад гарнет машки прстен

Стерлинг сребрен плоштад гарнет машки прстен

Buyers rating:
DEN 1408.00

Износ

Овој суптилен, но сепак софистициран сребрен сребрен прстен има квадратна гранат, која е сигурна дека ќе ја зголеми облеката. Однесувајте се кон вашиот некој посебен на ова безвременско парче, без разлика дали е за роденден, ден на таткото или Божиќ. 925 Стерлинг сребро. Поставено со приближно. 7 мм. Sqaure garnet . САД големина 12.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Стерлинг сребрени пити CZ обетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стерлинг сребрени пити CZ обетки

Обетките на Стерлинг Сребрен Кити Студи се омилени на сите Необичното писе е обложено во кубна циркониј

DEN 1.67