• Ново
Carbella сирена на воланот за виножито во воланот, стандардната големина одговара на повеќето возила, симпатична сјајна повеќебојна управувачка капаче за автомобил к?

Carbella сирена на воланот за виножито во воланот, стандардната големина одговара на повеќето возила, симпатична

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Carbella сирена на воланот за виножито на воланот, стандардната големина од 15 инчи одговара на повеќето возила, симпатична сјајна повеќебојна управувачка покривка за автомобил камион ван теренот ветувањето на Карбела - на Карбела, сакаме да изгледате и да се чувствувате најдобро, без оглед каде може да биде вашата дестинација. Нашата целосна линија на додатоци за модни автомобили за жени помагаат да се направи токму тоа. Освежете го вашиот стил-заслужувате подобро отколку да возите со стар, истрошен управувач. Ревитализирајте го ентериерот на вашиот автомобил со нашата шик на воланот за воланот за сирена од виножито. Изгледа одлично и ќе помогне да го заштитите вашето тркало и од идното носење и солза. Сјај светло - сето тоа трепереше сè. Да, ве молам, ќе ги сакате светлите, рефлексивни материјали што се наоѓаат низ овој симпатичен капак на воланот. Уште подобро, исто така е меко и супер удобно да се држите додека возите низ градот . се вклопува како ракавица-од седани до мини-ком, ние го дизајниравме ова покритие за да се вклопи во широк спектар на возила. Направено е за управувачки тркала со дијаметар помеѓу 14,5 до 15 инчи од една до друга. Најпрво измерете го вашиот управувач за да обезбедите добро вклопување. Парче торта - Брзо инсталирајте го овој капак на воланот за неколку минути пред следното возење. Едноставно следете ги печатените упатства што се наоѓаат надвор од прекрасната амбалажа. За да ги олесни работите, загрејте го капакот на сончева светлина или со фен за удар неколку минути пред да инсталирате.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Планинар бренд за патување за брада
  • Ново
Мислење на купувачите:

Планинар бренд за патување за брада

4 мл В Лесно миризлива со ела игла и кедарско дрво 2 мл В В Лесно миризлива со ела игла и кедарско дрво...

DEN 2.33
Maison des Fleurs v 'Canvas Art by Danhui nai
  • Ново
Мислење на купувачите:

Maison des Fleurs v 'Canvas Art by Danhui nai

Уметник : Danhui Naisubject : Floral Style : Француски Country Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е подготвен

DEN 2.67
Super Tech Ca Cluss Cluss Clean, 14. Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Super Tech Ca Cluss Cluss Clean, 14. Оз

Нека го остави вашето возило да запре! Чувајте го вашиот автомобил непречено возење со Super Tech нехлориран

DEN 0.67
Главни рамка за слика на Габи Роуз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главни рамка за слика на Габи Роуз

Изберете рамка што ја истакнува вашата фотографија и истовремено ја надополнува вашата личност Стилск�

DEN 2.33
Spongebob SquarePants Машка маица за џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Spongebob SquarePants Машка маица за џеб

Додадете малку забава во вашата гардероба со оваа џебна мета на Spongebob Spongebob Square Pants! Овој памук / полиесте�

DEN 2.67