• Ново
Атлетски работи женски dri повеќе Долман ракав со ракави со страничен отвор, големини XS-3XL

Атлетски работи женски dri повеќе Долман ракав со ракави со страничен отвор, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Подготвени сте за тренинг? Пополнете го вашиот активен изглед со Dri со повеќе атлетски работи со ракави на Долман. Овој женски атлетски врв има лабав дизајн за дишење со екипаж и капки на рамената. Страничните парчиња се совршени за додадена подвижност бидејќи го спарувате овој удобен DRI повеќе врвот со омилени активни облека како шорцеви и хеланки. Материјал : 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose, Active Fit. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Долман со рамо на капка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Повратно враќање; странични парчиња; Лесен дизајн. Drенски Дри повеќе Долман ракав од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Мишелин X-Ice XI Зимска гума 225 60R 100T
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мишелин X-Ice XI Зимска гума 225 60R 100T

Michelin XIce XI2 Зимско ракување со Tirematchless во дури и во најтешките зимски временски услови Новата гума Michelin XIce

DEN 1.00
Машка маичка за машка пика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка маичка за машка пика

Полиран, убав и разноврсен додаток на вашата гардероба Оваа кошула со кратки ракави од пика од Georgeорџ е �

DEN 560.00