• Ново
Printенски активен резервоар за печатење на Avia

Printенски активен резервоар за печатење на Avia

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Преземете го секое тренингот на стилски начин со врвот на резервоарот за печатење во Авиа. Овој резервоар за дишење и лесен ве одржува кул и удобно, без оглед каква е вашата активност. Спарете го со спортски градник и хеланки и подготвени сте да одите. Исклучиво на. Материјал : 83% полиестер/17% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Racerback со детали за клучот; заоблен полите; Лесна и дише ткаенина; печатење на сите. Активен резервоар за жени од Авиа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Игрите 3 Juggling Ball
  • Ново
Мислење на купувачите:

Игрите 3 Juggling Ball

Започнете да ги подобрувате вашите вештини за жонглирање со користење на обоени топки за жонглирање...

DEN 479.20
IKAT луксузна фрлање перница 20in 30in
  • Ново
Мислење на купувачите:

IKAT луксузна фрлање перница 20in 30in

Трансформирајте го вашиот кауч со овој дизајнер ikat anika луксузен фрлање перница Ткаенината на оваа тренд

DEN 1.00