• Ново
Девојки од пионерска жена бебе и мали деца, фустан со ракав на вратот, големини 12м-6х

Девојки од пионерска жена бебе и мали деца, фустан со ракав на вратот, големини 12м-6х

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Симпатична и удобна, ова е дека фустанот е сигурно дека ќе биде главен временски период за мама и нејзиниот мини мене! Овој убав цветен фустан од пионерската жена е направен во лесен, мек плетен дизајн кој ќе ја задржи удобна и подготвена за секоја пригода. Без напор додаток на нејзината колекција, таа ќе ги сака шарените ракави за печатење, ракави на мафини и секако дека се совпаѓаат со мама. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави за лапчиња со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : силуета А-линија; печатење на сите; меко плетено. Плетен фустан од ракав за девојки од пионер.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шеврон луксузна фрлање перница 20in 36in
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шеврон луксузна фрлање перница 20in 36in

Додадете допир на елеганција во вашиот простор со оваа зачудувачка перница за фрлање на луксуз Pokaline Chevro

DEN 3.00
Хардвер Raybestos R-Line
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хардвер Raybestos R-Line

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

DEN 0.67
Избледена слава ткаени резервоар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Избледена слава ткаени резервоар

Останете стилски со нашиот омилен ткаен резервоар со избледена слава Овој основен резервоар е лесен и в

DEN 1.33