• Ново
Заштитена марка ликовна уметност „на повисоко ниво“ платно уметност од Гилберт Клејс

Заштитена марка ликовна уметност „на повисоко ниво“ платно уметност од Гилберт Клејс

Buyers rating:
DEN 2601.60

Износ

Уметник : Гилберт Claessubject : Architecture Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Гилберт Клес „на повисоко ниво“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Badlands двогледи XR пакет, пристап
  • Ново
Мислење на купувачите:

Badlands двогледи XR пакет, пристап

Откако го испуштивме нашиот опсег на земја по 100 ти пат, мислевме дека мора да има подобар начин...

DEN 1.00
Женски тенок стрип -подигач Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски тенок стрип -подигач Jeanан

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

DEN 959.84
Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lugzенски женски Hayden Hi Top Top Canvas Sneaker

Воведување на женскиот Hayенски Хајден Х.И Овие лесни и трајни патики на платно беа дизајнирани да бидат �

DEN 1.33