• Ново
Дизни Мини глушец Девојки девојки Cowgirl чизми, големини 7-12

Дизни Мини глушец Девојки девојки Cowgirl чизми, големини 7-12

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Совршени за облекување или време на игра, овие чизми со розови каубојски чизми ја карактеризираат оригиналната мода на Дизни, Мини Маус. Светло и темно розово горно има традиционално западно детали на вратилото, со допири како што се точки од пол, лак икони и срца кои се класично мини. Дизајнот има голем патент од внатрешноста на вратилото за лесни/лесни, а големите уметнички дела на Мини на вратилото го комплетираат изгледот. Материјал : Полиуретан (ПУ) горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : патент за лесен/лесен. Карактеристики : светло и темно розово ПУ го горниот; Голема печатена уметност со ликови на глувчето Minnie; Западен детали; Издржлива надворешна плоча на TPR со мала потпетица. Дизни Мини глушец каубојски чизми за девојчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР

Anza Borrego Desert Premium врамена печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојн

DEN 1199.84