• Ново
Работна облека за работа Вранглер, ватирана патка, работен елек, големина мала до 3xl

Работна облека за работа Вранглер, ватирана патка, работен елек, големина мала до 3xl

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Квалитетот ја исполнува вредноста во оваа работна облека за работа на Вранглер, ватирана патка. Патката ткаенина е издржлива и отпорна, направена да трае низ долги денови и тешки задачи. Јака-плетена јака помага да се задржи ладниот воздух додека хоризонталниот ватиран ентериер додава добредојден слој на топлина. Завршено со истакнат месинг центар предниот патент, корисен џеб за пенкало и затоплување на предните џебови. Фрли го овој работен елек над нашата работа Худи за целосно изолирано спарување што овозможува максимална удобност и слобода на движење. Екстериер : 12-унца 100% памучна патка. Внатрешност : 100% полиестерска ватирана обвивка. Поставата за џеб : 100% поли -четкан трикот. Трим за плетење со ребра : 95% памук / 5% спандекс. Јака со плеска. Затворање на полно-зипер. Дизајн со 4 џеб. Хоризонтално ватирање за додадена топлина. Тешки месинг центар предниот патент. 2 предни џебови со затоплувачи на рацете. Пенкал џеб.

Декларирани својства

Најдобри предлози