• Ново
Единствени поволни цени 39,37 Црево за пумпа за надувување на гуми со заклучување на воздухот за автомобил за автомобил

Единствени поволни цени 39,37 Црево за пумпа за надувување на гуми со заклучување на воздухот за автомобил

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Продолжувањето на вентилот за гумени гуми е состојба нова и никогаш не е користена. Изработено е од метал и гума, издржлив и долг животен век. Неговата посебна боја обезбедува моден изглед кој е добар за вашата употреба. Овој производ е лесен за инсталирање со дизајн на конец, така што можете лесно да го зашрафете. Може да ви заштеди време во одреден степен. Ова продолжување на вентилот со тркала со тркала може да го прошири вашиот вентил за гуми за различна намена. Продолжувањето на гумениот вентил е флексибилно и може лесно да пристапи до вентилот за гуми и на внатрешните и на надворешните склопови на близнаци. Ова е универзален производ што одговара за повеќето гуми на автомобилот. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Единствени пожности 100 см 39,37 "црево за пумпа за надувување во гума со заклучување на воздухот за боја за боја : црн; златен тон; сребрен тон. Материјал : гума; метал. Дијаметар на конец : M8 X0.8. 100см/39,37. Тип на врска : Заклучување на палецот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Стив Маден талент Д'Орсај Стан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стив Маден талент Д'Орсај Стан

Нема потреба да се откажувате од удобноста во корист на стилот кога имате талент? Свежо Д? Орсај стан што

DEN 367.84
Пушеле полска колбас, 2. lb, брои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пушеле полска колбас, 2. lb, брои

Пушеле полски колбаси од барS се направени од највисок квалитет на месо од USDA и се целосно зготвени...

DEN 47.68