• Ново
Црна камен цреша - Скрин на небото - Рок ЦД

Црна камен цреша - Скрин на небото - Рок ЦД

Buyers rating:
DEN 576.00

Износ

ЕКСКЛУЗИВНО (600 автограмирани капаци на ЦД) - Црна камен цреша - Скрин на небото - ЦД -аскриена покриена уметност. Mascot Records е горд што го ановизираше новиот студиски албум од Кентаки Хард-Рокерс Црната Цреша, со наслов „Скрин“ на небото “, поставен за објавување оваа есен. Осмиот студиски албум на групата експлодира со итно-емутивни куки за поп-рок, срдечни стихови, рифови што се шират, громогласни тапани и највозбудливата музичка состојба на групата досега. Оваа колекција од 12 песни е најголемиот и најдобар звучен албум на BSC до денес. Црна камен цреша. Вристени на небото. Ексклузивни 600 автограмирани капаци на ЦД.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ризи Дом Соренто Мулти килим
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ризи Дом Соренто Мулти килим

Бесплатна испорака на повеќето артикли над 50 УСД Он лајн малопродажба на мало Тим за услуги на клиентит

DEN 2834.56