• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни шишиња со пијалоци со пијалоци Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ziwei Li

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни шишиња со пијалоци со пијалоци Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 15 x 0,5 x 10 инчи. Големините на уметнички отпечатоци вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : алкохол; Алкохол; Пијалок; Стакло; Шише; Шише вино; Шампањ. Дизајн од Зивеи Ли.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Свежи мини краставици, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Свежи мини краставици, Оз

Уживајте во јасен, вкусен вкус на мини краставици Спакувани со придобивки од исхраната, како што се прир

DEN 1.33
Otterbo Case 77- За Apple iPhone 5 5s - црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Otterbo Case 77- За Apple iPhone 5 5s - црно

Otterbox Case 7722464 за Apple i Phone 5 / 5 S (серија на дефанзивец) Скоро неуништувачката серија на Defender на Black Otterbox го оп�

DEN 799.52