• Ново
Сандали за дерби во дерби Luks®

Сандали за дерби во дерби Luks®

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Изгледајте модерно ова лето во сандали за ролери на Muk Luks®. Со нашата амортизирана влошка во Muk Luxe® да ги одржува нозете удобни и прилагодливи ленти за безбедно вклопување, оваа мода напред -сандала е совршена за долготрајно абење на лето. Избришете со влажна крпа. Не бели. Лежете рамно на суво. Увезени. - Трајлив Ева единствен. - 100% EVA Insole. - 98,5% полиестер, 1,5% пластичен горен. - 100% полиестерска постава. - Muk Luxe® Pushioned insole. - Прилагодливи ленти за велкро. - Повеќе опции во боја. - Возини на жени од 6-15 модели на надворешна плоча. Перничена влошка. Прилагодливи ленти.

Декларирани својства

Најдобри предлози