• Ново
Garanimals Toddler Boys Mi and Match Outfits Kid-Pack, 6-парчиња, големини 12M-5T

Garanimals Toddler Boys Mi and Match Outfits Kid-Pack, 6-парчиња, големини 12M-5T

Buyers rating:
DEN 523.04

Износ

Симпатична додаток на гардеробата на вашето дете! Оваа облека со 6 парчиња поставена од Garanimals ви овозможува да мешате и да одговарате на симпатични и удобни облеки кои се совршени за време на игра, училиште и пошироко. Достапно во најразлични забавни бои и отпечатоци, тој лесно може да координира кое било од неговите парчиња Garanimals со остатокот од неговата гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. Сет вклучува : 3 врвови и 3 пара панталони. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Графички печатење на предниот или сето тоа печатење. Карактеристики на панталони : опуштено вклопување; Повлечете стајлинг со еластична половината. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Сет на облеки за момчиња од дете и сет на облеки, 6 парчиња од Гаранималс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Aria Nightgown со џебови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Aria Nightgown со џебови

Со слатки детали што зборуваат за грижа и удобност во меки и смирувачки ткаенини, традиционалниот ракав

DEN 1.33
Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal

Skените Skechers, Reggae Rockin Soundstage Sandal Извлечете ја волуменот на вашата облека! Кожа горниот дел со затегнати ак�

DEN 320.00
Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лента 200tc памук перкале 4-парчен лист

Колекцијата „Ела Jayејн Дома“ носи убавина и софистицираност на инспирирани постелнини во вашиот дом, з

DEN 719.84