• Ново
Нулум Полин потресена цветен тркач на тркач, 2 '6 6', 'рѓа

Нулум Полин потресена цветен тркач на тркач, 2 '6 6', 'рѓа

Buyers rating:
DEN 554.40

Износ

Задебелена палета на бои и гроздобер дизајн на медалјон работи беспрекорно заедно на ова парче. Деталите за раб на секој крај додаваат совршена елегантна завршница. Признати за нивната издржливост и леснотија на грижа, синтетичките килими се идеален избор кога излевањето и постојан сообраќај на нозете се врвни на умот Нулм гроздобер, цветен килим со цвеќиња од цвеќиња. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : Лизгајте памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Беркли риба Дегоргер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Беркли риба Дегоргер

Безбедно отстранете ги тврдоглавите куки со рибината риба од Беркли Беркли Риба Дегоргер : Ги отстранув

DEN 1.33
Натурализатор Алексис лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Натурализатор Алексис лизга

Леснотија во овие Liveивејте ги лекарите за секојдневен стил Со чиста, рационализирана силуета, оваа гард

DEN 479.68
Ove Decors Tampa in. L in. W in.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ove Decors Tampa in. L in. W in.

Ove Decors бесконечни 48 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа без шарки има фиксен систем за шарк�

DEN 2.00
Главни мемиња за луда низа, печати
  • Ново
Мислење на купувачите:

Главни мемиња за луда низа, печати

Главни мрежи 15x15 луда низа меморија табла, печати разновидни дизајни : розова со темно розови еластични �

DEN 560.00