• Ново
Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats For Lexus L , компјутер, целата заштита на времето за возила, тешка временска репресија на пластика, сива

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats For Lexus L , компјутер, целата заштита на времето за возила,

Buyers rating:
DEN 1439.84

Износ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот постави за Lexus LX 2016 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот Lexus LX, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабокиот канал на каналот, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, панталони без панталони за БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76 ° F (-60 ° C) . Не-лизгање : Флексибилни грицки зафаќајте го подот за да го задржите мат Без оштетување на вашето возило тепих . направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

DesignArt Peony Flower III Canvas Wallидна уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

DesignArt Peony Flower III Canvas Wallидна уметност

Оваа прекрасна уметност со платно од цвеќиња III III е отпечатена со употреба на највисок квалитет на маст�

DEN 1.67
Оклахома државен премиер дожд Пончо
  • Ново
Мислење на купувачите:

Оклахома државен премиер дожд Пончо

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 1.33