• Ново
A1HC Прв впечаток Карсон Бронзена беж гума и Coir 24 36

A1HC Прв впечаток Карсон Бронзена беж гума и Coir 24 36

Buyers rating:
DEN 1919.84

Износ

Повеќе од декоративно подобрување Оваа гума и кокошка обликувана монограмирана врата е направена со тешка гума за поддршка што ја прицврстува на место додека четкате нечистотија и остатоци од чевли и чизми. Затегнатиот коко-влакна го олеснува чистата стапала за чистење. Декоративниот монограмиран мат е одличен за секоја сезона и го разубавува вашиот праг. Издржлива и отпорна на нечистотија, нејзината прекрасна шема ќе остави одличен прв впечаток на кој било гостин. 100% влакна од кокосови со кокосови - природно влакно лице обезбедува совршена површина за гостите да ги избришат чевлите пред да влезат во вашиот дом. Граница со тешка тежина од гума цврсто ја прицврстува душекот на место . Поставете пред секоја надворешна врата - користете на внатрешен двор, внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, користете на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, на внатрешен двор, користете на внатрешен двор, на внатрешен двор. Во гаража, алишта за перење, влез и каде било има голем сообраќај однадвор . Совршена големина за вашиот влез - ДОРМАТ мери 24 "x 36" и е дебела 1 "за да и овозможи на вашата врата лесно да ја помине душекот без да се заглави . Декоративен дизајн - Додава уникатен допир на влезната врата или задната врата додека сте многу функционални. Користете само во покриени области на отворено. Не изложувајте директно на сончева светлина или дожд.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Mens Avia Runner 2.0
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mens Avia Runner 2.0

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

DEN 1.00