• Ново
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Срцев перидо, стерлинг сребрен хало, приврзок и сет на прстен

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Срцев перидо, стерлинг сребрен хало, приврзок и сет на прстен

Buyers rating:
DEN 1584.00

Износ

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу паметната и софистицираноста со овој класичен миабела перидот хало срцевчерен приврзок и сет на прстен. Изработено во бујно сребро сребро, во овој сет со 2 парчиња солити има 2 перидосни камења на перидот, поставени од срце (7х7мм). Полиран на брилијантен сјај, овој живописен приврзок е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец обезбеден со затворач на пролет. Изразете ја вашата безусловна посветеност со овој класичен сет за накит. Направено во сребро. 2-5/8 CT T.G.W. Перидот скапоцен камен. ПЕРИДОТ КУТ : Големини на срцето на перидот : 7x7mm. Столки со камења поставени од пронг. Должина на ланецот : 18 инчи. Ширина на опсегот : 1,7мм. Ѓерданот безбедно и удобно се прицврстува со затворачот на пролетниот прстен. Површина на срцето и сет на прстен. Август Роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко Оваа силуета на квадратни пети е на�

DEN 819.04
ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС

Оваа BCBG Paris highline Bolorblock Locking е направена со нашата најомилена ткаенина за блокирање Ова нозе ќе ви даде ср�

DEN 317.12
Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Напредно зачинување со 9шик, 3 женски мекобол Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со

DEN 2.33
Албум на билети, 8-1 4 8-3 4
  • Ново
Мислење на купувачите:

Албум на билети, 8-1 4 8-3 4

Прикажете ја вашата колекција на билети за Национална хокеј лига во овој албум 81 / 4 x 83 / 4 инчи ,...

DEN 93.12