• Ново
Велосипедизам за велосипедизам на женски перформанси на Бел Адел - сива боја - l xl

Велосипедизам за велосипедизам на женски перформанси на Бел Адел - сива боја - l xl

Buyers rating:
DEN 620.48

Износ

Велосипедизните ракави за перформанси на Bell Adelle 600 се дизајнирани специјално за жени. Нараквиците се конструирани со сублимирана рефлективна графичка панел, меки марамчиња со микрофибер и рефлексивни, лесни влечења на прстите. Удобната палма со велур има декоразирано подлога на флекс жлебови и ткаенината за дишење на мрежи е одлична за возење со топло време. Сублимирана рефлективна графика. Избришете го мекиот микрофибер. Удобна палма со велур со зашиена подлога за флекс жлебови. Дишење на ткаенина од мрежа за возење со топло време. Рефлексивни, лесни прсти се повлекува.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Генерички маж целиот печатен худи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Генерички маж целиот печатен худи

Ажурирајте го вашиот стил со оваа руно качулка со целата печатена, стилска доволно за секоја облека Дру�

DEN 1.00