• Ново
Засекогаш млади женски кожени кожни плетени клинови

Засекогаш млади женски кожени кожни плетени клинови

Buyers rating:
DEN 324.00

Износ

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал и плетенка ткаат низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар на засекогаш млади клинови додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Засекогаш млади клинови. Кожен материјал. Плетен ткаат низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal

Skените Skechers, Reggae Rockin Soundstage Sandal Извлечете ја волуменот на вашата облека! Кожа горниот дел со затегнати ак�

DEN 320.00
Арејт боксер омбре килим за бања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арејт боксер омбре килим за бања

Додадете софистицираност и вкусна боја во вашата бања со овој елегантен квадратен омбре бања од привле�

DEN 319.84
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко Оваа силуета на квадратни пети е на�

DEN 819.04