• Ново
Тајни богатства женска облека за спиење за спиење Тери Сорти сет

Тајни богатства женска облека за спиење за спиење Тери Сорти сет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опуштете се во тајни богатства Тери Худи и шорцеви. Без напор и сè за удобноста, оваа худи е дизајнирана во слабо, преголема силуета со аспиратор за влечење и кратки ракави. Совпаѓање со влечење на шорцеви, прикажани со странични џебови за погодност, за да ги залепите клучевите, готовина и телефон. Ова е совршено привлечно и стилско фрлање на сет за дома и пошироко. Изработена од поли -рајон, јамка Тери плетена измислица за најмекиот допир. Тери Худи и шорцеви. 75% полиестер. 25% рајон. Худи : Стајлинг на пуловер. Кратки ракави. Прикачен аспиратор. влечење. Шорцеви со џеб во внатрешноста. Еластична лента за половината. 3,5 инчен инсем. Машинско миење ладно одделно или со слични бои. Нежен циклус и измијте внатре. Потребно е само-без белило на хлор. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно . направено во Камбоџа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир
  • Ново
Мислење на купувачите:

Перл пушан од предиво од Глиц Мохаир

Глиц Мохаир, Перлпушан од Перл Марија МаксимГлиц Мохаир предиво Ова предиво со мала тежина е омилено! Со

DEN 3.00
Wieteke de Kogel 'Darkness' Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wieteke de Kogel 'Darkness' Canvas Art

Уметник : Wieteke de Kogelsubject : Floralstyle : Modern Многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш бе�

DEN 2.67