• Ново
Трговска марка ликовна уметност Lifeивотот во Марш Канвас уметност од Курт Шафер, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Lifeивотот во Марш Канвас уметност од Курт Шафер, бел мат, дрвена рамка

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Тема : животни Стил : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Lifeивотот во мочуриштата“ Канвас уметност од Курт Шафер, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Курт Шафер. Предмет : животни. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, бела матка, акрилик.

Декларирани својства

Најдобри предлози