• Ново
Glam Sequin Devil Deluxe женски костум

Glam Sequin Devil Deluxe женски костум

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Haveе имате пекол на добро време на вашата следна забава за Ноќта на вештерките кога ја носите оваа глам Делукс костум на ѓаволот Делукс за жени. Овој грешен и раширен ансамбл вклучува црвен фустан со чиста жолчка и продолжено тело и асиметрично здолниште. Доаѓа со сјаен лента за глава и црн појас со прицврстена опашка. Вклучува : Облечи со затворање на патент, појас со прицврстена опашка и лента за глава. Мал (одговара на повеќето големини 4-6), средно (одговара на повеќето големини 8-10), големи (одговара на повеќето големини 12-14). Чевли не се вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози