• Ново
Кентакијан злато печена скара шунка, дели исечена

Кентакијан злато печена скара шунка, дели исечена

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Има нешто за совршено печена шунка. Сочна, нежна и полн со вкус. Или нашата оригинална или нашата скара се совршени за секоја пригода. Кентакијан злато половина шунка. Печен вкус на скара. Вкус кој е добар како злато. Дели исечена. Целосно варено. Прегледано и поминато од Министерството за земјоделство на САД. Забелешка за алергија Нашите продавници можат да користат некои од следниве состојки : кикиритки, јајца, соја, ореви од дрво, пченица, млечни производи, риба и/или школки. Дури и ако овие не се наведени на етикетата на состојките, ве молиме имајте предвид дека сите производи можеби биле во контакт со овие состојки.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Kwik Sew јакни со шема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Kwik Sew јакни со шема

Мекал нуди модели за шиење за денешните модни трендови Ткаенини : дизајнирани за ткаени ткаенини со сре�

DEN 191.84