• Ново
Благородна куќа Хани декоративна перница за фрлање, 18 18

Благородна куќа Хани декоративна перница за фрлање, 18 18

Buyers rating:
DEN 492.32

Износ

Занает пријатна простор во вашиот дом со неверојатни текстури и смирувачки бои. Од истакнувањето на софата до додавање на поздравна боја на вашиот Duvet Cover, нашите перници за акцент ќе го пополнат празниот простор со нешто што нуди и стил и удобност. Одликувајќи се со дизајн кој се состои од разновидни текстури, овие перници даваат уметнички и незгоден акцент на вашиот украсен ентериер. Со бесконечни можности и апликации за овој додаток, овој сет на перници е совршен за клупа на прозорец или софа што има потреба од малку модерна благодат. Допир на личност : Лесно прилагодете ја вашата дневна соба, спална соба или фоаје со овој сет на перници за шик на акцент. Со непобедлива комбинација на удобност и беспрекорен стил, овие додатоци ќе бидат сигурни дека ќе го оживеат секој простор за дневна. Boho Design : Нашиот сет на перници е совршен акцент за секоја шема на декор. Ова се одликува со еклектичен дизајн кој се состои од кластери од ресни, ткаени плетенки и гушкање во природни и светло сини бои. Задната страна е цврста природна боја. Памук : Направени со памучни влакна, нашите рачно изработени перници се создадени за да бидат неверојатно силен и удобен додаток. Одликувајќи се со широк спектар на бои, овој материјал му нуди на вашиот дом мека, убава естетика која исто така е дишење и природно отпорна на статична. Отстранливи капаци со безбедносни патенти : Можете лесно да ги отстраните нашите капаци за перници за миење на машината за цели за чистење по долг период на употреба. Само користете ги безбедносните патенти за деца за да ја разоткриете кожата и да го извадите внатрешното полнење. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Секоја перница е 18,00 ”W x 18.00” L. ќе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на овој сет на шармантна перница. Ова доаѓа како збир од два. Вклучува : две (2) фрлаат перници. Материјал : Памук. Состав : 100% памук. Материјал за полнење : мониста од полистирен. Боја : Природно и светло сино. Рачно изработени детали. Потребно е одредено собрание. Димензии : ширина 18,00 инчи длабоко x 18,00 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кумхо Солус ТА 225 60- Т гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Солус ТА 225 60- Т гума

Kumho SolTA11 е турнеја низ цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV Kumho нуди гаранција за абење �

DEN 1347.84
Натурализатор Алексис лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Натурализатор Алексис лизга

Леснотија во овие Liveивејте ги лекарите за секојдневен стил Со чиста, рационализирана силуета, оваа гард

DEN 3.33