• Ново
Lifeивотот е цврста цврста манжетна од не'рѓосувачки челик

Lifeивотот е цврста цврста манжетна од не'рѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

3мм Цврст манжетна од не'рѓосувачки челик - Lifeивотот е тежок - цврст не'рѓосувачки челик - ширина од 3мм - 6,5 инчи со должина на розови кутии, произведува и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Декларирани својства

Најдобри предлози