• Ново
Мое дете на Картер Мое бебе и детско момче, сет, 3-парчиња, големини од 12 метри-5Т

Мое дете на Картер Мое бебе и детско момче, сет, 3-парчиња, големини од 12 метри-5Т

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Измешајте, совпаѓајте и одете! Од моето дете на Картер, овој сет со три парчиња прави да се облече ветре. Комплетирајте со една мета, еден резервоар и координирање на шорцеви за влечење што лесно се спои со двете, тој може да научи да се облекува и да биде подготвен да игра во ниеден момент! Материјал : Tees : 100% памучен дрес; Шорцеви : 100% памучна француска териска крпа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : еден мета, еден резервоар и еден пар шорцеви. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; Контрастна екипа; стил на пуловер; кратки ракави; графички пред. Карактеристики на резервоарот : опуштено вклопување; Екипаж на екипаж; Печатење на ајкули. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со врзана вратоврска; два предни џебови; Мека француска териска крпа. 3-парчиња облека на бебето и детето на момчето поставено од моето дете на Картер.

Декларирани својства

Најдобри предлози

САД, АД миленичиња носач, мал, бел
  • Ново
Мислење на купувачите:

САД, АД миленичиња носач, мал, бел

Овој носач на миленичиња е совршено решение за транспорт на мали животни Носачот вклучува рачка, четири

DEN 2.67
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

На секоја девојка му е потребен класичен стан во својата гардероба, а станот Маријам од Бринли Ко е совр�

DEN 350.08
Wieteke de Kogel 'Darkness' Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wieteke de Kogel 'Darkness' Canvas Art

Уметник : Wieteke de Kogelsubject : Floralstyle : Modern Многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш бе�

DEN 2.67