• Ново
Лав бренд предиво Мандала Дебела и брза скалила само-стрипција Супер гломазна акрилна мулти-боја предиво пакет

Лав бренд предиво Мандала Дебела и брза скалила само-стрипција Супер гломазна акрилна мулти-боја предиво пакет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Запознајте го Lain Brand Yarn Mandala® дебели и брзо предиво! Предињата Мандала има култ следејќи го Фејсбук фан -клуб од над 35.000 следбеници. Предивите се сакани по нивната мекост, уникатни бои и супериорен квалитет : занаетчиите ја собираат секоја боја. Лав Бренд® работеше неуморно за да создаде Mandala® Deast & Quick®, гломазна верзија на оригиналот што не компромис за бојата или мекоста, и конечно успеавме. Мандала Дебела и Брз има нови, неочекувани комбинации на бои што занаетчиите ги очекуваат од името на Мандала, со суптилни промени во бојата и супериорна рака. Влакна : 100% арирлична • тежина на предиво : 6 Супер гломазна • Мерач на капчиња : 7 SC X 8 R на P-15 (10 mm) • Плетен мерач : 8 Sts X 11 R на #13 (9 mm) • Двоса : 87yd / 79м • Тежина : 5.3oz / 150g • влакна : акрилик • Детали за влакна : 100% ацирлична • Упатства за нега : машина за миење, машина суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

DEN 3.00
Лас Вегас Индијана онс:
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лас Вегас Индијана онс:

Las Vegas Raiders NB / Inf Boy Allover Print Sleeper 9 K1 N3 FGE2 69 M Вашите деца ќе се дружат или ќе имаат слатки соништа во овие приј�

DEN 578.24
Про обука за глава за глава-бк RDL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про обука за глава за глава-бк RDL

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрај�

DEN 2.33