• Ново
Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power For - Mercedes e -класа пред десно

Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power For - Mercedes e -класа пред десно

Buyers rating:
DEN 715.84

Износ

Регулаторот на прозорецот за напојување на Altus Automotive Power за Mercedes-Benz E55 AMG 2002-1999, E300 1999-1996, E320 2002-1996, E430 2002-1998 Предниот десно (без мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите на прозорецот на АЛТУС АЛТУС и моторите се произведуваат со врвни квалитетни делови и Засилен дизајн на ОЕ за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . пред десно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Погон за појас Contitech, Contitech V-појас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Погон за појас Contitech, Contitech V-појас

Contitech Drive Vпојас Сите Contitech Vпојаси се тивки, квалитетни и практично бесплатни услуги Единствено време на

DEN 1.33
Сет за заптивки на моторот AFS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за заптивки на моторот AFS

Apex Automobile Parts Inc Inc Engine Gatbute Set е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчис

DEN 1038.72
Собрание на мотор со превоз од 2000cp
  • Ново
Мислење на купувачите:

Собрание на мотор со превоз од 2000cp

Собрание на мотор со превоз од 2000cp (Yоска) Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број C470460064..

DEN 3.00