• Ново
Собрание на порти - црево за притисок на HP P S

Собрание на порти - црево за притисок на HP P S

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Гејтс собрание на притисокот на воланот за управување со електрична енергија дизајниран за патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое собрание. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени апликации со средни и тешки камиони. Доаѓа комплетно со фабрички инсталиран, пред-свиткан цинк-дихромат позлатени фитинзи, заграда, пристаништа за сензори, обвивка, карактеристики и придобивки од грмушки и придобивки : Директно вклопување замена за правилно вклопување секој пат кога предвремени фитинзи за обложување на цинк-дихромат ги надминуваат SAE J2050 Барања за перформанси Пакување : Индивидуално склопување на линијата за порти - црево за притисок на HP P/S.

Декларирани својства

Најдобри предлози