• Ново
Собрание на цревото за ладење на маслото Sunsong Engine

Собрание на цревото за ладење на маслото Sunsong Engine

Buyers rating:
DEN 1055.84

Износ

Собрание на цревото за ладење на моторното масло Секое црево е прецизно инженерско со пред-свиоци за да се вклопат и вклучува загради, громи, топлински штитови, грмушки и заштитни ракави, како што е потребно за да се обезбеди дека сите делови што се носат се обновени во оригинална состојба. Сите цевки се произведуваат од челик со висока оценка и електро -зглобно со цинк -обвивка што дава супериорна корозија и отпорност на 'рѓа против елементи како што се висока влажност, патна сол, вода и варовник. Цревата за ладење на нафта ги исполнуваат или ги надминуваат оригиналните стандарди за перформанси на опремата. Цревата имаат опсег на работна температура од -40 до 350 степени Фаренхајт, надминувајќи ги барањата за оригинална опрема.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Quicksteer K Suspent Suspent Ball зглоб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Quicksteer K Suspent Suspent Ball зглоб

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

DEN 2.00
Delco 15- A C Monifold Chose Комплет за Chevrolet CA
  • Ново
Мислење на купувачите:

Delco 15- A C Monifold Chose Комплет за Chevrolet CA

Одговара на следниве возила : Chevrolet Caprice2012 PPV 6.0 L2013 PPV 6.0 LACDELCO OE замена A / C Monifold Chose Chits од нивната подготвена

DEN 3039.84
Заптивка за напојување со PT
  • Ново
Мислење на купувачите:

Заптивка за напојување со PT

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 1.33
236mil Car Hood Heat Sound Sound Deadener Insulation Mat 79 20
  • Ново
Мислење на купувачите:

236mil Car Hood Heat Sound Sound Deadener Insulation Mat 79 20

236mil автомобилски аспираторски аспиратор за топлина звук на звук на звук МАТДЕСКИЦИРА : Го подобрува ква

DEN 2.33