• Ново
Квалитетно изграден NM нов цилиндер за сопирачки

Квалитетно изграден NM нов цилиндер за сопирачки

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Цилиндрите на сопирачките се специјално дизајнирани за да ги вратат перформансите на сопирањето на вашето возило. Користејќи ја нашата огромна библиотека со примероци OE, секоја единица се тестира со употреба на комерцијални процеси и строги протоколи против спецификациите на ОЕ, со што се обезбедува конзистентно сопирање веднаш надвор од кутијата. Квалитетен изграден NM2196 Нов цилиндер за мајстор за сопирачки.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Собрание на мотор со превоз од 2000cp
  • Ново
Мислење на купувачите:

Собрание на мотор со превоз од 2000cp

Собрание на мотор со превоз од 2000cp (Yоска) Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број C470460064..

DEN 3.00
Поддршка за лифт за отвор на таф
  • Ново
Мислење на купувачите:

Поддршка за лифт за отвор на таф

Поддршката за поддршка на TUFF Поддршка за лифт на отворот изгради репутација во автомобилската индустри

DEN 0.33