• Ново
Trim Trim компатибилен со 2006 година- Volkswagen Passat Front, левата страна на возачот, надворешно подготвено

Trim Trim компатибилен со 2006 година- Volkswagen Passat Front, левата страна на возачот, надворешно подготвено

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Primed Inter Change Дел Број : 3 C0807717 CGru, VW1058101 NOTES : Странични влијанија на влијанија OE Број : 3 C0807717 CGrure Places Parts Link Buest Обезбедете се за вашиот Обновување, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, лева страна, outervolkswagen2010 Passat Highline V62008-2010 Passat Kontion2006-2007 Passat Value Edition2007 Passat Walfsburg Edition2006- 2008 Passat (подмодел : 2.0 T, 3,6) 2008 Passat (подмодел : база, луксуз, турбо, VR6) 2009-2010 Passat (подмодел : Comfortline, Highline, Trendline) го заменува бројот на ОЕ : 3 C0807717 CGru. Заменува број на делови : VW1058101. Број на размена на дел : 3 C0807717 CGru, VW1058101.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сензор за брзина на тркалото од 5S ABS

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 3.33