• Ново
Резервоар за проширување на решенија Дорман ОЕ

Резервоар за проширување на решенија Дорман ОЕ

Buyers rating:
DEN 7262.08

Износ

Tdorman OE решенија Резервоар за ладење - резервоарот за експанзија Tdorman, резервоарот за обновување на течноста за ладење е дизајниран за трајна употреба. Се спротивставува на експанзијата и пукање што можат да предизвикаат екстремни температурни флуктуации. Плус, трајната пластична конструкција спречува губење на течноста за ладење. tfeatures и придобивки : t t tcomes со резервоар капа t t tlevel Сензор вклучен (каде што е применливо) t t tdirect замена за правилно вклопување секој пат t t tquality тестиран за да се обезбеди проблем- Бесплатна инсталација и перформанси Dorman OE решенија за проширување на резервоарот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Delco 15- A C Monifold Chose Комплет за Chevrolet CA
  • Ново
Мислење на купувачите:

Delco 15- A C Monifold Chose Комплет за Chevrolet CA

Одговара на следниве возила : Chevrolet Caprice2012 PPV 6.0 L2013 PPV 6.0 LACDELCO OE замена A / C Monifold Chose Chits од нивната подготвена

DEN 3039.84
ЕВ 4798750pfc плоча за испарувач
  • Ново
Мислење на купувачите:

ЕВ 4798750pfc плоча за испарувач

Плоча за испарувач FIN UAC EV 4798750 PFC Плоча за испарувач на плочата FITS Изберете : 19982000 Toyota Sienna 20012002 Toyota Sienna Le / Xl

DEN 3.00
Погон за појас Contitech, Contitech V-појас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Погон за појас Contitech, Contitech V-појас

Contitech Drive Vпојас Сите Contitech Vпојаси се тивки, квалитетни и практично бесплатни услуги Единствено време на

DEN 1.33
Погон за појас Contitech, Contitech V-појас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Погон за појас Contitech, Contitech V-појас

Contitech Drive Vпојас Сите Contitech Vпојаси се тивки, квалитетни и практично бесплатни услуги Единствено време на

DEN 0.67
Поддршка за лифт за отвор на таф
  • Ново
Мислење на купувачите:

Поддршка за лифт за отвор на таф

Поддршката за поддршка на TUFF Поддршка за лифт на отворот изгради репутација во автомобилската индустри

DEN 0.33