• Ново
Сензор за брзина Компатибилен со 1999- Chevrolet Silverado 1500, GMC Sierra 2003- GMC Savana Front, возач или патничка страна CYL 5.3L женски конектор за конектор тип 2-постепено терминал

Сензор за брзина Компатибилен со 1999- Chevrolet Silverado 1500, GMC Sierra 2003- GMC Savana Front, возач

Buyers rating:
DEN 920.16

Износ

Специфит на производи : Директна фиксација Продадена : Продадена индивидуално Коннектор Пол : Femaleенски конекција на монтажа : Тип на сечилото на сечилото : 2-проследен терминал на терминал на пол : Машки терминали за време Од компонентите со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, лево или десно Сензор за брзина на тркалото ABS - RWD, RPO код (JC4) 2000, 2002 Escalade Base ABS Wheel Speed ​​Sensor - RWD, RPO код (JC5) 2004-2006 Escalade Base ABS Брзина на тркалото - RWD, RPO код (JH2) 2003-2006 Escalade Escalade Сензор за брзина на БЕЗБЕДНИЦИ ESV Base ABS - AWD, RPO Code (JH6) Chevrolet2004-2005 Avalanche 1500 БЕЗБЕДНОСТ Сензор за брзина на тркалото - RWD, RPO код (JH2) 2004-2006 Avalanche 1500 Z66 ABS тркало Сензор за брзина на тркалото - RWD, RPO код (JH2) (JH2) (JH2) (JH2) (JH2) (JH2) (JH2) (JH2) (JH2) 2002 Avalanche 1500 (подмодел : база, на Road Edition) Сензор за брзина на тркалото ABS - RWD, RPO код (JC5) 2003 Avalanche 1500 (подмодел : база, на Road Edition, WBH) Сензор за брзина на тркалото - RWD, RPO код (JC4) 2005-2006 Avalanche 1500 (подмодел : LS, LT) Сензор за брзина на тркалото ABS- RWD, RPO код (JH2) 2005-2006 Avalanche 2500 (подмодел : LS, LT) Сензор за брзина на тркалото- 4 WD, RPO код (JH6) 2002- 2004 Avalanche 2500 Base ABS WHEEL SPEED SENSOR - 4 WD, RPO Code (JH6)2006-2013 Express 1500 LT ABS WHEEL SPEED SENSOR2003-2013 Express 1500 (submodel : Base, LS) ABS WHEEL SPEED SENSOR2003-2005 Express 2500 (submodel : Base, LS) Сензор за брзина на тркалото ABS - 7300 lb. GVW99-2002 Silverado 1500 (подмодел : база, LS, LT) Сензор за брзина на тркалото ABS - 4 WD, RPO код (JC5) Број на размени во делот : 970011, ALS482, 15233108.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Поддршка за лифт за отвор на таф
  • Ново
Мислење на купувачите:

Поддршка за лифт за отвор на таф

Поддршката за поддршка на TUFF Поддршка за лифт на отворот изгради репутација во автомобилската индустри

DEN 0.33
УСБ порта Дорман
  • Ново
Мислење на купувачите:

УСБ порта Дорман

Универзален сериски автобус (USB) порта е сè попопуларен извор на моќ за мобилни телефони, таблети и многу

DEN 2.67
Собрание на мотор со превоз од 2000cp
  • Ново
Мислење на купувачите:

Собрание на мотор со превоз од 2000cp

Собрание на мотор со превоз од 2000cp (Yоска) Бројот на делот OEM што ја заменува оваа ставка е дел број C470460064..

DEN 3.00