• Ново
Нов стандарден преден предниот воздушен штит на долниот браник, се вклопува во 2003 година- Dodge RAM 1500

Нов стандарден преден предниот воздушен штит на долниот браник, се вклопува во 2003 година- Dodge RAM 1500

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден заменски преден браник за внатрешна фасција, за употреба, за употреба Со хром браник, 1-парчен дизајн без куки за влечење. Тој е дизајниран да го замени постојниот штит за воздух на браник. Тоа одговара на вашиот 2003-2008 Dodge RAM 1500. Проверете дали е сигурен дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нов стандарден замена на предниот дел на долниот браник на браникот, одговара на 2003-2008 Dodge RAM 1500 за употреба со хромиран браник, 1-парчен дизајн без куки за влечење, изработен од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози