• Ново
Време и време на женски очен на очите

Време и време на женски очен на очите

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Врвот на женските очила Time & Tru е плетена и ткаена ткаенина измешана, телото е плетено дрес на слабината, ракавите се ткаени чипка на очите, телото е нивото, а долниот слој е во стил на пилум, стилот е во ракави на раглан, ракавите имаат меми Овој стил е лабав и секојдневен, кој е погоден за дневно носење на дното. Раглан ракав. Канжетна манжетна. Тркалезен врат. Ракав цвест со тресење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски вафл Хенли Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски вафл Хенли Топ

Чувствувајте се пријатно во ладно време во времето и Tru Women's Waffle Henley Top Inенски ракави за мафини го позајму

DEN 0.33
Време и време женски врвен врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски врвен врв

Слоевите ракави на рафли додаваат допир на елеганција и удобност на време и врвот на Тру Изработено во л

DEN 191.68
Маица за жени од пресврт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маица за жени од пресврт

Дајте му на вашата гардероба инстант пресврт со ова време и Tru Twist Front Tee Со својата мека и лесна ткаенина,

DEN 0.67