• Ново
Единствени поволни цени за женски карирани контрастни јака за ракав за ракав надолу со врвовите на кошулата

Единствени поволни цени за женски карирани контрастни јака за ракав за ракав надолу со врвовите на кошулата

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа карирана ретро -блуза блуза му дава сладок изглед и изгледа свежо цела сезона. Карактеристики на кратки ракави за кревање, манжетни за копчиња и контраст, го комплетира гроздоберниот изглед. V-Neckline, што може да го покаже вашиот врвен ѓердан. Краток ракав за мафини со шифонска ткаенина совршено ја ретушира ​​раката, класичен дизајн, ретро и елегантен. Спарете го со панталони со цврста боја или здолниште за шик ансамбл. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Grath на градите - Girth Girth - Ширина на рамото - Должина 35 3/8 32 1/4 13 1/4 22 1/4s 37 3/8 - 34 1/8 - 13 3/4 22 5/8m - - 39 3/8 - 36 1/8 - 14 1/4 - - 23 L 42 1/2 - 39 1/4 - 15 - -23 3/8xl - 45 5/8 -42 1/2 15 5/8 23 7/8 Единствени поговори за женски карирани јака за контраст Копче за ракав надолу со кошула врвови црна XL Главна : 50% полиестер50% рајонски трими : 100% полиестер. Увезени. Краток ракав со мафија. Карирана шифон. Мека ткаенина. Јака за контраст. Копче манжетна. Јака на Питер Пан. V вратот. Машинско миење ладно со слични бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски женски, пакувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски женски, пакувања

Едноставноста е најдобра Долгите слоеви на долгиот ракав на Tru, убаво со скоро ништо, но ние исто така го

DEN 543.36
ВРЕМЕ И ТРУ женски чипка на врвот
  • Ново
Мислење на купувачите:

ВРЕМЕ И ТРУ женски чипка на врвот

Погледнете прекрасно во чипка со овој прекрасен врв од време и Tru Опуштено, но сепак стилски, овој врв ко�

DEN 335.84