• Ново
Време и Тру женски термички врв на пилум

Време и Тру женски термички врв на пилум

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Удри освежување на вашиот обичен стил. Термичкиот врв на времето на времето и Tru's Peplum става поинаков спин на фармерките и изгледот. Ажурирано и модерно, сигурно ќе го сакате и ласкавото вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Сплит деколте; Стајлинг на пуловер. Треперење на половината; peplum полите. 54% памук/46% полиестер. Машина за перење. Увезени. Томски врвот на Peplum Hem за жени од време и Tru.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и време женски селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски селански врв

Свртете ги главите на следната забава, Потлук или ноќ надвор од градот во овој женски селанец од време и

DEN 3.33
Време и време женски хаци туника
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски хаци туника

Задоволете ги вашите потреби за гардероба со удобно секојдневно суштинско значење од времето и TRU...

DEN 1.67
ВРЕМЕ И ТРУ ПРОДАВНИ ПРОДАВНИ ГОДИНИ
  • Ново
Мислење на купувачите:

ВРЕМЕ И ТРУ ПРОДАВНИ ПРОДАВНИ ГОДИНИ

Секојдневната удобност и стил е тука со модерен врв од време и TRU Овој врвен врв е лесен додаток на вашат�

DEN 2.00
Време и Тру, ткаена карирана кошула
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и Тру, ткаена карирана кошула

Без разлика дали сте надвор и околу или само се дружите, ќе се чувствувате како дома во женската ткаена к

DEN 0.33
Mirtенска лесна маица со V-вратот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Mirtенска лесна маица со V-вратот

Во центарот на секоја целосна гардероба е мета што нема да ве насочи погрешно Направете ја оваа женска л

DEN 1.67